Garanti & İade

ASLA YENİ ALDIĞINIZ KILIFA ATIM YATAĞI DOLU BİR TABANCA KOYMAYIN.

ATIM YATAĞI BOŞ OLDUĞUNDAN EMİN OLDUĞUNUZ TABANCANIZI KILIFA KOYARAK TEST EDİNİZ VE GEREKİYOR İSE TETİK KORKULUĞU ALTINDAKİ CIVATAYI SIKARAK KILIFIN TANSİYON AYARINI YAPINIZ.

ŞARJÖR TAKILI OLMAYAN SİLAHI BOŞ HALDE İKEN KURUNUZ VE KILIFA KOYUNUZ. KILIFA GİRİŞ ÇIKIŞ ESNASINDA KYDEX KILIFIN TETİĞE TEMAS ETMEDİĞİNDEN EMİN OLDUKTAN SONRA ATIM YATAĞI DOLU TAŞIMA YAPINIZ.

Birinci kalite malzemeler ve el işçiliği ile imal ettiğimiz MFG TACTICAL KYDEX kılıfların üretiminde kullanılan KYDEX Amerika’dan ithal edilmektedir.

Kılıfın satış fişini ibraz ettiğiniz takdirde 2 yıl garantilidir. Doğal şartlar ile çatlayan, kırılan kydex kılıflar garanti kapsamındadır. Kılıfınızın üzerinden araba ile geçerseniz, üzerine düşerseniz, üzerinde zıplar, ezmeye çalışırsanız yada bu tarz bir hasar verip bizden garanti kapsamında tamir edilmesini talep ederseniz size yardımcı olmayacağımızdan emin olabilirsiniz.

KULLANICI HATASI VE BAKIM EKSİKLİĞİNDEN OLUŞAN SORUNLAR GARANTİ DIŞINDADIR.

– Satın aldığınız ekipmanı doğru kullanmak ve günlük kontrol/bakım yapmak sizin sorumluluğunuzdadır.
– Kemer tokalarını gereğinden fazla esnetip kırmanız/yamultmanız halinde oluşan hasarlar sizin sorumluluğunuzdadır.
– Gerekli bakımları yapmayıp cıvataların gevşemesini fark etmeyip kaybettiğiniz parçalar sizin sorumluluğunuzdadır
– Bozulan yada aşınmaya başlamış, çatlamış parçalar bizim sorumluluğumuzdadır. Bu tip durumlarda kılıfınızın fotoğrafları ile birlikte bize sorunu anlatan bir email gönderin. Parça size kargolanabilir yada kılıfınızı bize göndermeniz gerekebilir. Kılıfınızı bize ulaştırmanız durumunda ücretsiz parçalar değiştirilecektir ve bakımı yapılacaktır. Kargo ücretleri size aittir. Aşınmış, çatlamış hasarlı yada eksik parçası bulunan kılıfınızı kullanmaya devam etmeyin.
– Kılıfınızın içerisini temiz tutmamanız halinde oluşan pislik tortusu tabacanıza hasar verebilir.
– Kılıfınızı modifiye ederseniz, üzerinde kullanılan cıvata/somun/pul/conta gibi parçaları değiştirirseniz kılıfın dinamikleri değişir ve işlevselliği bozulur. Garanti kapsamı dışına çıkar.
– Kılıfınızı belirtilen tabanca marka ve modeli haricinde bir silah ile kullanmayınız. Oluşabilecek her tür risk sizin sorumluluğunuzdadır.
– MFG kydex kılıflar tabancaların fabrika çıkışındaki haline göre dizayn edilmektedir. Tabanca üzerinde sonradan yapılan modifikasyonlar kılıfın işleyişini bozabilir oluşabilecek her tür sorun sizin sorumluluğunuzdadır.
– Siparişinizi dikkatli bir şekilde veriniz. Seçtiğiniz tabanca marka/model, iç/dış taşıma,renk tercihlerine göre size özel kydex kılıf  imal edilecektir. Yanlış verilen sipariş iade alınmamaktadır.
– Kydex kılıflar tabancayı tetik korkuluğundan kilitler ve bu bölgede parlama yapar. BU SEBEPTEN İADE KABUL ETMİYORUZ.

TESLİMAT

KYDEX kılıflar %100 el emeği ile imal edilmektedir.

Detaylı ve ince bir işçilik gerektiren imalat aşamaları günlük üretim adetlerini düşük sayılarda tutmaktadır.

Kaliteli ve uzun yıllar size hizmet edecek  MFG TACTICAL kydex kılıfınıza sahip olmak için biraz beklemeniz gerekmektedir.

Siparişinizin ödemesi yapıldıktan sonra imalat sırasına alınacak ve 10-15 gün içerisinde teslim edilecektir. Bu süre verilen siparişe ve iş yoğunluğuna göre değişmektedir.

KILIFINIZI TESLİM ALDINIZ AMA SİZE UYGUN OLMADIĞINA KARAR VERDİNİZ VE İADE ETMEK İSTİYORSUNUZ.
KILIFI TESLİM ALDIĞINIZ ŞEKİLDE ÇİZİKSİZ/HASARSIZ  İADE EDEBİLİRSİNİZ.
TESLİM TARİHİNDEN SONRA BİR HAFTA İÇERİSİNDE ÜRÜNÜ BİZE ULAŞTIRMANIZ GEREKMEKTEDİR. ÜRÜN BİZE ULAŞTIĞI GÜN GERİ ÖDEME İŞLEMLERİNE BAŞLANMAKTADIR. KREDİ KARTI İLE  YAPILAN ÖDEMELER 21 GÜN SONRA HAVALE-EFT İLE YAPILN ÖDEMELER 2 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE YAPILMAKTADIR.

MFG TACTICAL